Однією мовою


20.03.2017


Один з найбільших польських банків Bank BGŻ BNP Paribas відкрив міжнародні відділення з обслуговуванням українською мовою у найбільших містах Польщі: Варшаві, Кракові та Вроцлаві. Крім того, для  українських клієнтів банку працює спеціальна гаряча лінія.

 

«Польща та Україна – стратегічні партнери у багатьох питаннях. Це стало основою для добросусідських відносин. Наразі у Польщі проживає досить велика українська громада – понад мільйон українців, - підкреслив заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. - Міжнародна група BNP Paribas, частиною якої є UKRSIBBANK, завжди прагне бути ближчим до клієнта. І ми раді, що тепер наші співвітчизники, які постійно проживають у Польщі, працюють та навчаються можуть  отримати якісні фінансові послуги у відділеннях, де з ними говоритимуть однією мовою».


Адреси та інформацію про послуги міжнародних відділень з обслуговуванням українською мовою можна знайти на сайті банку https://www.bgzbnpparibas.pl/ua/ukrainian-info


Bank BGŻ BNP Paribas – універсальний банк, який обслуговує 2,6 млн клієнтів у понад 500 відділеннях Польщі.
Для довідки:


АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com / www.my.ukrsibbank.com) засновано у 1990 році у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера та члена однієї з найбільших світових банківських груп. Регіональна мережа налічує більше 400 відділень, банкоматна мережа – більше 1100 АТМ. UKRSIBBANK обслуговує більше 2,4 млн клієнтів.

З 2006 року основним партнером UKRSIBBANK є міжнародна фінансова група BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила УкрСиббанку нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного міжнародного досвіду та інтегрованої бізнес-моделі, перехід на нові стандарти менеджменту. Групі BNP Paribas належить 59,99% акцій UKRSIBBANK, 40% акцій володіє Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

АТ «УкрСиббанк» має Банківську ліцензію НБУ №75 від 05.10.2011р. та Генеральну ліцензію НБУ №75-2 від 06.10.2016р.


BNP Paribas (www.group.bnpparibas) - світовий лідер ринку фінансових послуг, найбільша міжнародна фінансова група з двохсотлітньою історією. Присутня у 75 країнах світу, налічує 189 тисяч працівників, обслуговує 27 млн клієнтів та 1 млн підприємців у 6800 відділеннях.

BNP Paribas посідає ключові позиції у двох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги і Корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері Корпоративних і інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне становище на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.

Група BNP Paribas відзначена цілою плеядою престижних міжнародних нагород, серед яких титул «Найкращий банк світу (World's Best Bank)» від Euromoney Awards for Excellence 2016. 

 

Прес-служба АТ «УкрСиббанк»:

04070, Київ, вул. Андріївська 2/12, +38 (044) 201 22 71, press@ukrsibbank.com

Тетяна Шикерява, +38 (044) 201 22 71; e-mail: tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Ольга Клименко, +38 067 531 02 98; e-mail: olha.v.klymenko@ukrsibbank.com