BNP Paribas — найкращий корпоративний банк 2017


14.07.2017

BNP Paribas — найкращий у світі корпоративний банк 2017, за версією одного з найвпливовіших фінансових видань Euromoney, що видається вже майже 50 років.


Загалом, цього року BNP Paribas отримав 6 нагород Euromoney:


• Найкращий у світі корпоративний банк


• Кращий цифровий банк Західної Європи


• Кращий інвестиційний банк Бельгії


• Кращий банк Франції


• Кращий банк Косово


• Кращий банк Люксембургу.


Журнал Euromoney (Лондон) видається з 1969 року. Цільова аудиторія включає банкірів, фінансовий аналітиків, інституційних інвесторів, державних фінансових і банківських організацій тощо. З 1991 року видання щороку присуджує нагороди за найкращі досягнення «Awards for Excellence» лідерам банківської справи, фінансів та інвестицій.


Головний редактор Euromoney Клів Хорвуд (Clive Horwood) зазначив: «Поки багато фінансових лідерів концентрують свої зусилля на внутрішніх ринках, BNP Paribas є однією з небагатьох компаній, що активно розширює свою присутність на нових ринках та залучає нових клієнтів. Це один з небагатьох справжніх корпоративних банків, який дійсно відповідає сучасним фінансовим викликам та впроваджує нові цифрові рішення, у тому числі й спільні проекти з корпоративними клієнтами».


Коментуючи перемогу у номінації «Кращий світовий корпоративний банк», Голова Corporate and Institutional Banking BNP Paribas Янн Жерардін (Yann Gerardin) сказав: «За останні 12 місяців ми пришвидшили трансформацію нашого бізнесу. Наша мета — більш ефективно задовольняти потреби клієнтів. Визнання Euromoney надихає. Це результат підтримки всієї групи BNP Paribas, відповідальної роботи команди та довіри наших клієнтів — моя щира подяка всім».