НагородиNew-business-logo.jpg

№2 «Вибір населення» за досягнення у сфері обслуговування фізичних осіб та залучення депозитів, за версією всеукраїнського видання «Бізнес»

   
New-business-logo.jpg  

№3 «Опора СМБ» за досягнення у сфері кредитування та обслуговування малого та середнього бізнесу, за версією всеукраїнського видання «Бізнес»

   
Рейтингове агентство «Експерт-рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг UKRSIBBANK на рівні uaААА за національною українською шкалою, що означає найвищий рівень кредитоспроможності. Така висока оцінка свідчить про надійність та стабільність банку. (вересень 2017 р.)
   
New-business-logo.jpg   #2 «Вибір населення» за досягнення у сфері обслуговування фізичних осіб та залучення депозитів, за версією всеукраїнського видання «Бізнес» (квітень 2017);
#1 «Опора СМБ», за версією всеукраїнського видання «Бізнес» (жовтень 2017).
   
ТОП-3 рейтингу стійких банків та  #2 у рейтингу «Лояльності вкладників», від порталу «Мінфін», за підсумками 2 кварталу 2017 року.
   
      #2 у рейтингу надійності крупних роздрібних банків від всеукраїнського видання «Гроші» (травень 2017)
   
  ТОП-5 у рейтингу життєздатності українських банків 2017, за версією незалежного бізнес-порталу Mind.
   
  BNP Paribas — найкращий у світі корпоративний банк 2017, за версією одного з найвпливовіших фінансових видань Euromoney, що видається вже майже 50 років.

Загалом, цього року (2017) BNP Paribas отримав кілька нагород Euromoney:
- Найкращий у світі корпоративний банк;
Кращий цифровий банк Західної Європи;
Кращий інвестиційний банк Бельгії;
Кращий банк Франції;
- Кращий банк Люксембургу.